Survivor’da dördüncü eleme adayı belli oldu! Aday çıkarma sistemi değişiyor

Survivor’da günler geçtikçe heyecan daha da artıyor. Acun Ilıcalı yeni birleşme olacağını ve birleşme sonrası aday çıkarma sisteminin tamamen değişeceğini açıkladı. Ilıcalı detaylar ve kurallar ile ilgili de kısa bir ip ucu verdi.

Mavi Takım günler sonra Kırmızı Takım’ı 12-4 yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Kırmızı Takım’da ise bir isim oylanarak 4. eleme adayı oldu.

SÜT DÖKMÜŞ KEDİ GİBİYDİLER

Avatar Atakan “Kesinlikle kazanmak için geldik buraya. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da kazanan belli değildi. Kazanan takım Mavi Takım oldu. Benim dikkatimi çeken şöyle bir şey var. Geçtiğimiz haftalarda Mavi Takım’ın ruh haline üzülüyordum. Dün konseyde süt dökmüş kedi gibi önlerine bakıyorlardı. Hiçbirinin kafası yerden kalkmıyordu. Bugünkü oyunda kendilerine gelmiş gördüm. Bizden bir isim yazılacak. Hakkımızda hayırlısı” dedi.

BUGÜN EN ZOR KONSEYİMİZ OLABİLİR

Kısa bir konuşma da yapan Sercan “5 erkek kaldık ve aramız çok iyi. Avatar’la aramız iyi Hilmicem’le de çok iyi fark yok yani. O yüzden de çok zor olacak. En güçlümüzü koysak desek olmaz, birbirimize çok yakın performanslar hep. Bunu neye göre yapacağız. Herkes kendi değerlendirmesini yapıp isim yazacak” dedi.

Acun Ilıcalı “Yaklaşık 10-12 gün sonra birleşme partisi olacak. Bayramda iletişim ödülü koymadık. Sebebi, bayramın hepimiz için çok özel olduğu ve bu yüzden de tüm yarışmacılara mesaj hakkı veriyoruz. Kimi istiyorsanız 8 dakika mesajlaşacaksınız. Tam bir bayramlaşma olacak. İlk gün oyun ödülü açık artırma olacak. İki gündür yemek hazırlıyoruz, şov var yani. Bayramın ikinci günü ise kazanan, takım olarak 1 milyon lira kazanacak. Bayramın son günü de bu haftanın tarihi düellosunu yaşayacağız. Hakan, Yaman, Yasin ve son gelen isim ile muhteşem bir düello seyredeceğiz. Bu hafta 10 erkek 7 kadın kalacağı için önümüzdeki hafta da erkek elemesi olacak. Umulmadık vedalardan dolayı bu yapılıyor. Mavi Takım’a soruyoruz; takımların değişmesini istiyor musunuz istemiyor musunuz? Şu anda cevap vermenize gerek yok” dedi.

ADAY ÇIKARMA SİSTEMİ DEĞİŞİYOR

Acun Ilıcalı “Birleşmeden sonra aday çıkarma sistemi değişecek. Aday çıkarma sistemi çok farklı olacak. Ben ipucunu vereyim bakalım devamını getirebilecek misiniz? İlerideki dönemde ada oylamasında kadın ya da erkek oylamaya başlayacaksınız. Yani ada oylamasında kadın ya da erkek oylamaya başlayacaksınız. Ancak kadın veya erkek karşılıklı yarışmayacak. Hadi bakalım size bir Survivor bilmecesi.

HAFTANIN SON ELEME ADAYI BELLİ OLDU

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x